BACK TO BLACK

Lávový kámen - říká se, že je silným ochranným kamenem . Dodává nám sílu , zvyšuje sebevědomí a rozvíjí kreativitu. Chrání před psychickými i fyzickými útoky z okolí . Používá se jako univerzální léčivý kámen a pohlcovač negativní energie. Je velmi oblíbeným ochranným talismanem..

léčebné účinky: pomáhá při zánětech, má silné harmonizující účinky 

Onyx - chrání před vážnými nemocemi. Učí nás větší disciplíně. Je silným ochranným kamenem a absorbuje negativní energii. Je vhodný pro ty z nás, kteří bojují s lehkomyslností. Působí na duševní úrovni, učí nás moudrosti, vážnosti a sebekontrole.

léčebné účinky: posiluje imunitní systém , zmírńuje kožní záněty , zmírńuje bolesti srdce , pomáhá hojit rány po operacích 

Náramky jsou tvořen korálky z minerálního kamene .Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli . 

50 Kč z ceny je příspěvkem organizaci : ZÁŘÍ 2020 / o.s. Buldočí naděje 

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !Zvolte si variantu:

369,00 Kč
Please select variants first