BE HAPPY

Vyprodáno


Kunzit - říká se , že dovede výrazně zlepšovat náladu. Pomáhá nám lépe zvládat stres a nepropadat depresím. Zlepšuje komunikační schopnosti ,učí nás naslouchat a probouzí lásku. Rozptyluje veškerou negativní energii. Podněcuje v nás svobodné myšlení a pomáhá lépe se vyjádřit. Učí nás pokoře, zároven v nás ale dovede probudit sebelásku a uvědomit si vlastní hodnotu.

léčebné účinky : pozitivně působí na oběhový systém, klouby , podporuje imunitní systém, má pozitivní vliv na psychiku

Howlit - Tiší mysl a navozuje pocit uklidnění. Je velmi dobrým pomocníkem při nespavosti. Probouzí v nás porozumění a soucit a potlačuje vztek a negativní emoce. Učí nás být trpělivějšími . Pomáhá nám rovněž potlačit přehnanou kritiku ve vztahu k sobě samému.

léčebné účinky: podporuje paměť, má pozitivní vliv na stav zubů a měkkých tkání, pomáhá při detoxikaci

Křišťál - Jedná se o uklidňující kámen, který je znám především pro svoje univerzální léčebné účinky. Zesiluje pozitivní energii a odvádí energii negativní. Má také pozitivní vliv v partnerských vztazích. Probouzí v nás moudrost a porozumění . Pomáhá pří nespavosti a nočních můrách.

léčebné účinky: má pozitivní vliv na krevní oběh, urychluje hojení , léčí bolesti hlavy, zmírňuje bolesti nervového původu

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli . Gravírované srdíčko je automatickou součástí náramku.

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. /o.s. Buldočí naděje / Chrti v nouzi z.s.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !


379,00 Kč
Please select variants first