BLACK CHERRY

Vyprodáno

Tygří oko - Je kámen, který nám dodává energii a probouzí v nás radost. Podněcuje v nás pozitivní pohled na život a pomáhá nám v kritických situacích se nepřepínat a zachovat chladnou hlavu. Přitahuje štěstí a bohatství.

Léčebné účinky: působí proti migrénám a všeobecně bolestem hlavy, mírní stres, pomáhá při nachlazení

Granát - dodává svému nositeli energii. Vybízí k aktivitě a pomáhá nalézt štěstí a sebedůvěru. Navíc přitahuje bohatství a lásku. Pomáhá utužovat přáteské i partnerské vztahy. Věří se, že dovede varovat před nebezpečím .

Léčebné využití : regeneruje organismus, má blahodárné účinky a srdeční činnost, pozitivně působí na pohlavní orgány, podporuje metabolismus

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli .

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. /o.s. Buldočí naděje / Chrti v nouzi z.s.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

439,00 Kč
Please select variants first