BLACK SNOWFLAKE / MAT

% POSLEDNÍ KOUSKY

ONYX - Chrání před vážnými nemocemi. Učí nás větší disciplíně. Je silným ochranným kamenem a absorbuje negativní energii. Je vhodný pro ty z nás, kteří bojují s lehkomyslností. Působí na duševní úrovni, učí nás moudrosti, vážnosti a sebekontrole.

léčebné účinky: posiluje imunitní systém , zmírńuje kožní záněty , zmírńuje bolesti srdce , pomáhá hojit rány po operacích

VLOČKOVÝ OBSIDIÁN - Je silným ochranným kamenem. Obsahuje krystalky křemene a údajně v sobě ukrývá dobro i zlo a negativní i pozitivní energii. Pomáhá odbourat strach a nervozitu v nových začátcích a situacích, kdy se pouštíme do něčeho nového . Pomáhá zůstat nohama na zemi , zároveń však dodává odvahu a představivost. Doporučuje se nosit s regujlujícím křišťálem.

Náramky jsou tvořen korálky z minerálního kamene .Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli . Gravírované srdíčko je automatickou součástí náramku.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

300,00 Kč
Please select variants first