ELEMENTS / OHEŇ

Lehce se rozpálíte , všude, kde se objevíte kolem sebe šíříte spalující příval energie a není lehké Vás udržet na jednom místě?Náramek z minerálů náležících elementu ohně bude Vaší osobnosti slušet..Pokud však naopak potřebujete energii a sluneční světlo do žil vpravit, může být i pro Vás tento kousek tou pravou volbou ..rozehřeje Vaše tělo i mysl.


Náramek je tvořen kombinací minerálů náležících elementu : OHEŇ

Ohnivá znamení: Beran, Lev, Střelec. 

SLUNEČNÍ KÁMEN - ukrývá silnou sluneční energii ,kterou prý dovede přenášet na svého majitele . Probouzí radost ze života a pozitivní myšlení,zbavuje depresí a dodává sebedůvěru. Je také silným ochranným kamenema a svému nositeli dodává energii .Chrání také před zlými sny a negativními myšlenkami.

Léčebné využití : podporuje imunitu , pozitivné působí při bolestech kloubů a při celkové regeneraci organismu, má pozitivní vliv na spánek

Rodonit / Je ochranným kamenem, odvrací nebezpečí a chrání svého nositele. Je velmi dobrým společníkem na delších cestách. Pomáhá zvládat nadměrný stres. Podněcuje v nás lásku a porozumění . Pomáhá nám zachovat chladnou hlavu také při řešení problémů ve vztazích , dodává schopnost odpouštět .

Léčebné využití: má dobrý vliv na srdeční činnost, plíce , astma, posiluje imunitní systém, má pozitivní vliv na roztroušenou sklerózu,zvyšuje plodnost.

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli . 

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. /o.s. Buldočí naděje / Chrti v nouzi z.s.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

449,00 Kč
Please select variants first