ELEMENTS / VODA

Vyprodáno

Náramek je tvořen kombinací minerálů náležících elementu : VODA

Vodní znamení: Rak, Štír, Ryby. 

Nechávejte se unést proudem lásky, klidu a prozumnění na vlně minerálů náležících elementu VODY. Pokud je voda Vaším živlem, je náramek pro Vás jako stvořený. Také pokud potřebujte zchladit horkou hlavu a utišit příval neutuchající energie , může být tento mix uklidňujících minerálů  přesně to pravé pro Vaše zápěstí.

Akvamarín - je kamenem , který vzbuzuje lásku a to především v partnerským vztazích. Podporuje porozumění, toleranci a věrnost. Věří se také , že je kamenem klidu. Posiluje sebevědomí a dodává odvahu. Ve svém nositeli probouzí loajalitu a porozumění. Svoje jméno získal díky své barvě připomínající mořskou vodu.

Léčebné účinky: působí pozitivně jako prevence proti nachlazení, léčí dýchací cesty, zmírňuje bolesti zub

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli . 

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. /o.s. Buldočí naděje / Chrti v nouzi z.s.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

399,00 Kč
Please select variants first