ELEMENTS / VZDUCH

Vzdušná znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář

Náramek je tvořen kombinací minerálů náležících elementu : VZDUCH. 

Je vhodný pro ty, kdo jdou životem s hlavou v oblacích ,ale  i pro ty, kteří se naopak touží odprostit od starostí všedních dnů , zasnít se a nechat věci plynout ..


ANGELIT působí jako velmi uklidňující kámen. Říká se mu andělský kámen, protože prý otevírá bránu do říše andělů. Učí nás soucitu a porozumění. Zlepšuje naše komunikační schopnosti a podněcuje v nás spravedlnost a pravdomluvnost. Pomáhá žít přítomností a odprostit se od minulosti. Zmírňuje rovněž napětí a stres na fyzické i emocionální úrovni.

léčebné účinky: působí proti stresu a depresi, podporuje funci ledvin, má všeobecné hojivé účinky

Hemimorfit - Je silným ochranným kamenem. Je také výborným jako prostředek proti stresu . Všeobecně zlepšuje náladu a přitahuje radost a štěstí. Podněcuje v nás přátelství . porozumění a spravedlnost. Tiší také hněv a pomáhá nám zachovat chladnou hlavu ve stresových situacích.

léčebné účinky: působí všeobecně proti bolesti, má pozitivní vliv na činnost srdce

AMETYST - je výborným univerzálním lékem a ochráncem. Má ohrnnou sílu především před negativním působením z okolí. Podporuje trpělivost a rovnováhu. Pomáhá otevřít se novým myšlenkám , posiluje intuici a zvyšuje sebevědomí. Zároveň působí proti stresu a chrání před zlými sny.

léčebné účinky: pozitivně působí proti bolestem hlavy,snižuje krevní tlak, má pozitivní vliv při léčbě nemocí krve, pomáhá také léčit závislosti

Zvolte si variantu:

449,00 Kč
Please select variants first