Female

NEW

Náramek FEMALE je tvořen výjimečnou kombinací minerálů, které blahodárně působí na ženskou duši a harmonizují tělo. Probouzí silnou ženskou energii, pomáhá rozpoznat a najít lásku a orientovat se ve vztazích . Chrání nás před negativními emocemi a myšlenkami a pomáhá nám najít správnou cestu.. Otevírá cestu k přirozené ženské vyrovnanosti , něžnosti a empatii.. 

Na tělesné úrovni má velmi pozitivní vliv na ženský reprodukční cyklus, pozitivně působí na pohlavní orgány, oběhový a nervový systém , pomáhá při nespavosti a v neposlední řadě udržuje v rovnováze hormonální systém ..


Náramek z minerálních kamenů :

Měsíční kámen + Madagaskarský Růženín 

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. 

Oboustranně gravírovaný korálek z chirurgické oceli je automatickou součástí náramku  ( Logo BWH / gravírované srdíčko )

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. /o.s. Buldočí naděje / Psí život z.s. 

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

489,00 Kč
Please select variants first