LOVE STORY

% POSLEDNÍ KOUSKY

RŮŽENÍN - Je znám jako kámen symbolizující lásku. Probouzí něžnost a dobro. Je to léčivý kámen a silný zesilovač energie. Chrání před negativními emocemi a pomáhá nám najít správnou cestu. Podporuje přátelství a učí nás odpouštět.

léčebné účinky: působí pozitivně na pohlavní orgány, srdce a oběhový a nervový systém, pomáhá při nespavosti

Nefrit - je silným ochranným kamenam. Tiší mysl a pomáhá nám zachovat klid ve stresových situacích. Dodává sebevědomí a přitahuje lásku a štěstí. Posiluje pevnou vůli a dodává odvahu. Pomáhá nám být v harmonii se svým okolím a sebou samým.

léčebné využití : pomáhá léčit ledviny a močové ústrojí, příznivě působí na pohlavní orgány a plodnost, pomáhá odstraňovat z těla jedovaté látky

Howlit - Tiší mysl a navozuje pocit uklidnění. Je velmi dobrým pomocníkem při nespavosti. Probouzí v nás porozumění a soucit a potlačuje vztek a negativní emoce. Učí nás být trpělivějšími . Pomáhá nám rovněž potlačit přehnanou kritiku ve vztahu k sobě samému.

léčebné účinky: podporuje paměť, má pozitivní vliv na stav zubů a měkkých tkání, pomáhá při detoxikaci

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli . Gravírované srdíčko je automatickou součástí náramku.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

300,00 Kč
Please select variants first