MINT/PINK

AMAZONIT je kamenem vyrovnanosti a odvahy. Dokáže tlumit přebytečnou energii v organismu, čímž navozuje pocit klidu a vyrovnanosti, naopak při nedostatku energie ji však dokáže organismu dodat. Pomáhá překonávat přehnanou nervozitu , tlumí úzkosti a mírní deprese. Probouzí v nás sebelásku a dodává nám odvahu projevit svoje pocity.

léčebné účinky: posiluje organismus, pozitivně působí na srdeční oběh a nervový systém, léčí bolesti zad

Madagaskarský Růženín - Je znám jako kámen symbolizující lásku. Probouzí něžnost a dobro. Je to léčivý kámen a silný zesilovač energie. Chrání před negativními emocemi a pomáhá nám najít správnou cestu. Podporuje přátelství a učí nás odpouštět.

léčebné účinky: působí pozitivně na pohlavní orgány, srdce a oběhový a nervový systém, pomáhá při nespavosti


Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli .

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. /o.s. Buldočí naděje / Chrti v nouzi z.s.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

429,00 Kč
Please select variants first