NATURAL BRACELET

Lávový kámen - říká se, že je silným ochranným kamenem . Dodává nám sílu , zvyšuje sebevědomí a rozvíjí kreativitu. Chrání před psychickými i fyzickými útoky z okolí . Používá se jako univerzální léčivý kámen a pohlcovač negativní energie. Je velmi oblíbeným ochranným talismanem..

léčebné účinky: pomáhá při zánětech, má silné harmonizující účinky

JASPIS - Je velmi silným ochranným kamenem a zároveň zesilovačem energie. Dodává odvahu a pomáhá překonávat nejistotu. Odstraňuje přehnaný pesimismus . Pomáhá udržet rovnováhu těla a duše. Posiluje odhodlání k dosažení stanovených cílů a záměrů . Zároveň mírní aroganci a žárliovst.

Léčebné účinky: podporuje trávení , má pozitivní vliv na činnost pohlavních orgánů , snižuje alergické reakce, pomáhá při léčbě dlouhodobých nemocí

Náramky jsou tvořen korálky z minerálního kamene .Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli .

50 Kč z ceny je příspěvkem organizaci : ZÁŘÍ 2020 / o.s. Buldočí naděje 

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !


Zvolte si variantu:

300,00 Kč 379,00 Kč
Please select variants first