OLD PINK MIX

% POSLEDNÍ KOUSKY

Rodonit / Je ochranným kamenem, odvrací nebezpečí a chrání svého nositele. Je velmi dobrým společníkem na delších cestách. Pomáhá zvládat nadměrný stres. Podněcuje v nás lásku a porozumění . Pomáhá nám zachovat chladnou hlavu také při řešení problémů ve vztazích , dodává schopnost odpouštět .

Léčebné využití: má dobrý vliv na srdeční činnost, plíce , astma, posiluje imunitní systém, má pozitivní vliv na roztroušenou sklerózu,zvyšuje plodnost.

Granát - dodává svému nositeli energii. Vybízí k aktivitě a pomáhá nalézt štěstí a sebedůvěru. Navíc přitahuje bohatství a lásku. Pomáhá utužovat přátelské i partnerské vztahy. Věří se, že dovede varovat před nebezpečím .

Léčebné využití : regeneruje organismus, má blahodárné účinky a srdeční činnost, pozitivně působí na pohlavní orgány, podporuje metabolismus

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli .

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

350,00 Kč
Please select variants first