peace and love

Vyprodáno

MORGANIT je to kámen, který v nás probouzí klid a radost. Dodává nám sílu vyrovnat se s každodenními problémy. Podporuje sebedůvěru a probouzí nás lásku obecně. Pomáhá lidem s nižším sebevědomím a těm, kteří trpí emocionálními problémy. Zlepšuje mezilidské vztahy a učí nás lépe komunikovat. 

léčebné využití : snižuje následky nadměrného stresu, snižuje bušení srdce, má pozitivní vliv na nervový systém 

Měsíční kámen ukrývá silnou ženskou energii . Probouzí v nás lásku a pomáhá nám zůstat v kondici jak tělesné, tak duševní. Funguje výborně jako pomocník ve vztazích , jelikož dokáže uklidnit emoce a citové napětí a probouzí v nás něžnost a empatii. Je také silným ochranným kamenem, který nás chrání proti všem formám nebezpečí. Pomáhá při nespavosti. Měsíční kámen také velmi pozitivně ovlivňuje ženský reprodukční cyklus a udržuje v rovnováze hormonální systém 

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm .Logo je z chirurgické oceli.

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. / o.s. Buldočí naděje / Chrti v nouzi z.s.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativního charakteru. Využívejte tedy jejich údajné vlastnosti jen jako doplněk léčby předepsané lékařem , nikoliv jako její náhradu.

Zvolte si variantu:

599,00 Kč
Please select variants first