POSITIVE VIBES

Vyprodáno

AMAZONIT je kamenem vyrovnanosti a odvahy. Dokáže tlumit přebytečnou energii v organismu, čímž navozuje pocit klidu a vyrovnanosti, naopak při nedostatku energie ji však dokáže organismu dodat. Pomáhá překonávat přehnanou nervozitu , tlumí úzkosti a mírní deprese. Probouzí v nás sebelásku a dodává nám odvahu projevit svoje pocity.

léčebné účinky: posiluje organismus, pozitivně působí na srdeční oběh a nervový systém, léčí bolesti zad

Akvamarín - je kamenem , který vzbuzuje lásku a to především v partnerským vztazích. Podporuje porozumění, toleranci a věrnost. Věří se také , že je kamenem klidu. Posiluje sebevědomí a dodává odvahu. Ve svém nositeli probouzí loajalitu a porozumění. Svoje jméno získal díky své barvě připomínající mořskou vodu.

Léčebné účinky: působí pozitivně jako prevence proti nachlazení, léčí dýchací cesty, zmírňuje bolesti zub

Achát - je kamenem stability.Pomáhá dosáhnout vnitřní rovnováhu a posiluje sebevědomí. Dodává nám odvahu k dosažení stanovených cílů, podporuje víru ve vlastní schopnosti a potlačuje negativní emoce.Působí taktéž výborně proti nervozitě a depresi. Chrání před negativními myšlenkami.

léčebné účinky: léči střevní i trávicí obtíže, zmírňuje bolesti hlavy, má pozitivní vliv na plodnost a průběh těhotenství, léčí kožní onemocnění

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli . Gravírované srdíčko je automatickou součástí náramku.

50 Kč z ceny je na základě volby kupujícího příspěvkem organizaci Russell Rescue z.s. /o.s. Buldočí naděje / Chrti v nouzi z.s.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !


Zvolte si variantu:

399,00 Kč
Please select variants first