Párové náramky

Ručně vyráběné minerální náramky pro NI a pro NĚJ se stanou Vašimi každodenními společníky ..Budou VÁM celý den připomínat , že jste tu jeden pro druhého ...

"Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována..." 

William Shakespeare

TRUE LOVE BROWN / UNISEX

POSLEDNÍ KOUSKY

Lávový kámen - je silným ochranným kamenem . Dodává nám sílu , zvyšuje sebevědomí a rozvíjí kreativitu. Chrání před psychickými i fyzickými útoky z okolí . Používá se jako univerzální léčivý kámen a pohlcovač negativní energie. Je velmi oblíbeným ochranným talismanem..

léčebné účinky: pomáhá při zánětech, má silné harmonizující účinky

Tygří oko - Je kámen, který nám dodává energii a probouzí v nás radost. Podněcuje v nás pozitivní pohled na život a pomáhá nám v kritických situacích se nepřepínat a zachovat chladnou hlavu. Přitahuje štěstí a bohatství.

Léčebné účinky: působí proti migrénám a všeobecně bolestem hlavy, mírní stres, pomáhá při nachlazení

Náramek je tvořen korálky z minerálního kamene o vel. 0,8 mm. Velikost zvolte prosím v objednávce. V případě potřeby vel. možné upravit. Logo je z chirurgické oceli .

50 Kč z ceny je příspěvkem organizaci : ZÁŘÍ 2020 / o.s. Buldočí naděje 

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich údajné vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !

Zvolte si variantu:

300,00 Kč 369,00 Kč
Please select variants first